Странна и комична ситуация се получи пов реме на мача

...

Нападател бе сменен 10 минути след влизането си в игра, а причината бе изключително странна

Странна и комична обстановка се получи пов реме на мача сред и от 33-ия кръг на Серия “А ” в петък. Срещата приключи с победа с 3:1 за първенците, а анголският нападател на домакините от Специя Мбала се появи в игра в 60-тата минута на мястото на, само че едвам 10 минути по-късно трябваше да бъде заменен. Причината е повече от необикновена. Реферът видя, че Нзола има огромна обеца на ухото си и го накара да я смъкна. Анголецът обаче не съумя да се оправи с тази задача. Няколко минути той опитваше да смъкна бижуто от ухото си край тъчлинията, като в това начинание бе подкрепят и от хора от треньорския щаб на Специя. Обецата обаче се оказа по-упорита от предстоящото и шокираният ментор на Специя Тиаго Мота бе заставен да извърши последната си промяна, пускайки в игра на мястото на Нзола.

Z cyklu: ciekawe zdarzenia na boiskach Serie A