Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Уорън Фийни коментира успеха на

...

Уорън Фийни: Не съм дошъл в Пирин, за да се страхувам

Старши треньорът на Пирин (Благоевград) Уорън Фийни разяснява триумфа на отбора с 4:1 над ФК ЦСКА 1948.

" Щастлив съм за играчите, имаше върху какво да работим, заслужихме тази победа, желая да поздравя всички в клуба. Трябва да започваме доста мощно мачовете, с цел да притискаме противника, през днешния ден започнахме доста добре, доста съм удовлетворен от представянето на всички през днешния ден. Страхотен старт на дуела, вкарахме ранен гол, съдиите се оправиха добре, удовлетворен съм от трите точки. Не желаеме да позволяваме голове в тази част на полувремето. Благодарен съм на всички, за това, че Дюлгеров игра. Брахими е свръхестествен, вкара и гол.
 Пирин победи ФК ЦСКА 1948 С 4:1 в efbet Лига
Пирин удари изрично ФК ЦСКА 1948 и записа първа победа за сезона

Кризата при " алените " се задълбочава

Ще се насладим на дуела с ЦСКА, те са приказен клуб, би трябвало да съм съсредоточен върху нашия отбор, не се опасявам от никой тим, имам превъзходен тим, тук сме да играем по най-хубавият метод, и да спечелим оптимален брой точки. Не съм пристигнал тук да се опасявам ", сподели още Фийни.