Старши треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино беше доволен

...

Почетино: Малка победа, но ни дава надежда за реванша

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино беше удовлетворен от представянето на тима при успеха с 1:0 против Реал Мадрид в първия мач от осминафиналите в Шампионската лига.
Почетино особено похвали Килиан Мбапе, който донесе триумфа на отбора с гол в четвъртата минута на добавеното време.

"Това може би е дребна победа, само че ни дава вяра за мача в Мадрид. Доволен съм от представянето и се надявам, че можем да продължим да играем по този метод и в бъдеще ", сподели Почетино след дуела.
Въпреки разочарованието от пропусната дузпа от аржентинската звезда Лионел Меси, треньорът изрази удовлетворение от това, че Пари Сен Жермен е доминирал при владеенето на топката.

Той назова Мбапе "един от най-хубавите футболисти в света " и се пошегува, че насладата му от късния гол се е трансформирала в болежка, защото нападателят на Франция несъзнателно удари носа на треньора си при празнуването на попадението на тъчлинията.