Спартак (Плевен) спечели с 5:2 срещу втория отбор на Етър

...

Спартак укроти дубъла на Етър за десет минути

Спартак (Плевен) завоюва с 5:2 против втория тим на Етър във Велико Търново. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападна Трета лига. Стана забавен мач. Адмирации за юношеската групировка на домакините, който опитваше да се надиграва с водача. В началото даже го правеше сполучливо.
 Етър II: Най-добре се играе против водач Етър II: Най-добре се играе против водач
Даниел-Виктор Кънчев ознаменува следващия си мощен мач с красиво попадение. Направи в 4-ата минута, когато от 25 метра трансферира ефектно плевенския вратар – 1:0. Гостите взеха решение всичко за 10 минути. Първо в 27-ата Преслав Антонов беше фаулиран и самичък осъществя дузпата.
 Петър Ванков: През предишния сезон подценихме Етър II и загубихме Петър Ванков: През предишния сезон подценихме Етър II и загубихме
Мариян Огнянов направи обрата в 32-ата след точно осъществяване на фаул. В 37-ата пък Антонов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Малко след почивката Цветелин Иванов се извиси и с глава забоде топката в мрежата след центрирани от корнер. Антонов оформи своя хеттрик в 71-ата минута. Търновският вратар Ангел Мартинов игра с ръка отвън наказателното поле и беше отхвърлен с червен картон 120 секунди преди края. Малко преди последния съдийски сигнал, най-ниския на терена – резервата Златин Боянов осъществя с глава за окончателното 2:5.