След страхотната победа в Шампионска лига в Будапеща Марица (Пловдив)

...

След триумфа в Будапеща, Марица с последен мач

След страхотната победа в Шампионска лига в Будапеща Марица (Пловдив) ще изиграе през днешния ден последния си мач от първия полусезон в българския волейболен хайлайф. Маричанки гостуват на Хектор (София) в дуел от 7-ия кръг в НВЛ Демакс. Мачът ще се играе от 16:00ч. в залата в Драгоман, където Хектор семейства.

В сряда пловдивчанки записаха забележителна победа като посетител на Вашаш Обуда (Будапеща) като посетител с 3:2 гейма и взеха преднина в борбата за третото място против унгарките. Третата позиция дава право на присъединяване във втория по мощ евротурнир – Купата ЦЕВ.

В предишния кръг в шампионата Марица победи Левски (София) с 3:0 гейма, а Хектор загуби гостуването си на Славия (София).

Марица е водач с 6 победи от 6 мача и актив от 18 точки и към този момент е есенен отличник. Хектор е на 7-та позиция с 3 точки.

През предишния сезон двата отбора се срещнаха два пъти в постоянния сезон и маричанки завоюваха и двете срещи с 3:0 гейма.

Съдии на дуела ще са Малин Иванов и Сергей Сергеев.
Източник: plovdiv-online.com