Швеция не остави никакъв шанс на Естония в Талин при

...

Швеция громи в Талин

Швеция не остави никакъв късмет на Естония в Талин при безапелационния триумф с 5:0 в европейска подготовка от група " F “

Интригата бързо завърши, откакто скандинавците вкараха на три пъти още преди края на първата част.

Виктор Гьокереш в 18-ата минута, Деян Кулушевски в 24-ата и Александър Исак в 39-ата доведоха резултата до 3:0 за Швеция.

След почивката резервата Робин Куайсон се възползва в 75-ата минута от асистенция на Кулушевски за 4:0. Друга запаса - Виктор Клаесон, в добавеното време на мача оформи крайното 5:0.

След втория си триумф в групата от четири изиграни мача Швеция е на третото място в групата.

Естония записва трета загуба, също от четири мача. Тимът има и едно тъждество, като е на четвръттата позиция. В идващия си мач, на 12 септември Швеция приема втория в класирането Австрия.
Източник: novsport.com