Шампионът на Италия Интер допусна изненадваща грешна стъпка в битката

...

Интер допусна изненадваща загуба от Сасуоло

Шампионът на Италия Интер позволи изненадваща неверна стъпка в борбата за купата, откакто загуби от Сасуоло с 0:2 вкъщи в мач от 26-ия кръг на Серия А. В събота домакинска неточност против Салернитана направи Милан, а нощес упражнението повториха и " нерадзурите ".

На " Сан Сиро " гостите започнаха чудесно и поведоха в резултата още в осмата минута посредством Джакомо Распадори, а в 26-ата минута Джанлука Скамака удвои преднината на своите. До края на дуела играчите на Симоне Индзаги по този начин и не съумяха да намерят път към вратата на противника и по този метод записаха трета загуба от началото на сезона.

След този резултата Милан остава отпред в класирането с 56 точки, две повече от втория Интер, който е изиграл мач по-малко. Наполи е на трета позиция с 53 точки и мач по-малко от " росонерите ".
Източник: bnr.bg