Саудитският отбор на бразилската футболна звезда Неймар Ал Хилал не

...

Неймар не помогна на Ал Хилал срещу узбеки

Саудитският тим на бразилската футболна звезда Неймар Ал Хилал не съумя да победи узбекистанския Навбахор Наманган като хазаин в първи мач от група D в Азиатската Шампионска лига.

Двата състава приключиха при тъждество 1:1. Гостите от Навбахар поведоха с 52-ата минута с гол на грузинския нападател Тома Таматадзе, до момента в който Ал Хилал се избави от проваляне с изравнително попадение на Али Ал-Булаихи след центриране на бразилеца Майкъл в десетата минута на добавеното време на срещата.
 Неймар дебютира с асистенция за победа на Ал Хилал

Отборът му громи с 6:1

Неймар записа първи мач като титуляр за състава от шампионата на Саудитска Арабия след прехвърлянето си от френския Пари Сен Жермен.

Само спечелилите в десетте групи на шампионата ще продължат към осминафиналите, а в групата на Ал Хилал са още индийският Мумбай Сити и иранският Насаджи Мазандаран.