Реал Мадрид победи Наполи с 3:2 като гост в мач

...

Зрелище в Италия! Реал Мадрид разби Наполи

Реал Мадрид победи Наполи с 3:2 като посетител в мач от група С на Шампионска лига. Двата отбора изиграха зрелищен мач на " Диего Армандо Марадона ", в който Лео Йостигор откри резултата в 19-ата минута. " Кралете " направиха бърз поврат, откакто в 27-ата минута Винисиус изравни, а седем по-късно Джуд Белингам вкара за 1:2. В началото на втората част Пьотр Желински изравни от дузпа, а в 79-ата минута Алекс Мерет си вкара злополучен автогол след снаряд на Федерико Валверде.

И двата тима предложиха футбол на висока скорост, като имаха още няколко отлични благоприятни условия за попадение. Виктор Осимен, Хвича Кварацхелия и Желински пропуснаха за партенопеите, за Винисиус и Белингам бяха отказани от Мерет.
-->
Реал събра шест точки и е водач във краткотрайното класиране, до момента в който Наполи има три точки, съобщи " Гонг ".
Източник: standartnews.com