Равенството между Байер (Леверкузен) и Лудогорец беше основна тема на

...

Какъв процент от потенциала си показа Лудогорец в Леверкузен

Равенството сред Байер (Леверкузен) и Лудогорец беше съществена тематика на днешното особено издание на “Контра”, отдадено на мачовете в Лига Европа, излъчено в ефира на Sportal TV. Това ли беше най-силният мач на “орлите” от началото на груповата фаза и каква част от капацитета си разкри българският първенец? Журналистите Александър Димитров, Филип Друмчев, Радослав Стойков и Георги Коев проучиха най-интересните дуели от миналата вечер. Челси завоюва изрично с 4:0 против ПАОК след ранен червен картон. Трябваше ли бранителят да спести шпагата си против Оливие Жиру и да му разреши голова опция, с цел да не рискува изпъждане? Дузпата за Арсенал против Ворскла породи разногласия в студиото. Победата на Милан над Дюделанж даде шансове на “росонерите” да се класират напред, само че ще съумеят ли да си извоюват квота с сходна игра при идващия мач - посещение на Олимпиакос? Предаването приключи с обзор на дуела Стандард (Лиеж) - Севиля. Властелинът в Лига Европа е подложен до стената и се нуждае от наложителна победа в последния си мач - против лидера Краснодар. Гледайте запис от предаването във вграденото видео. Лига Европа 5 кръг, четвъртък 29 ноември  Байер Леверкузен 1:1краен резулат  Лудогорец