Португалия стигна до убедителна победа над Израел с 4:0 в

...

Бруно Фернандеш с 2 гола и асистенция при победа на Португалия

Португалия стигна до безапелационна победа над Израел с 4:0 в Лисабон в последна инспекция преди началото на Евро 2020.

Действащият европейски първенец означи по две попадения в двете полувремена против израелците. След тотално превъзходство плеймейкърът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш откри в 42-ата минута.

Само две по-късно огромната звезда на „ мореплавателите “ Кристиано Роналдо осъществя след асистенция на Фернандеш. Втората част се разви по еднакъв метод и възпитаниците на Фернандо Сантош нанизаха два късни гола посредством Жоао Кансело и още веднъж Фернандеш.

Португалия е в „ Групата на гибелта “ F, където са още тимовете на настоящия международен отличник Франция, Германия и Унгария, а първият мач на първенците е с Унгария във вторник, 15 юни, в Будапеща.
Източник: bnr.bg