Пореден успех на перспективни играчи на моряците.Талантите на Черно море,

...

15-годишните играчи на Черно море правят равен под Царевец

Пореден триумф на перспективни играчи на " моряците ".

Талантите на Черно море, състезаващи се в Елитната група до 15 години, приключиха наедно 1:1 против отбора на Етър в мач от 23-ия кръг на шампионата, игран на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

След нулево първо полувреме гостите съумяха да открият резултата през втората част, само че с гол на Емануил Няголов „ моряците “ на Тодор Колев стигнаха до точката в тази среща. Варненци имаха обстановки с които да доведат нещата до цялостен поврат, само че не съумяха да завършат по най-хубавия метод страхотни офанзиви, написа chernomorepfc.bg.

В идващия кръг Черно море гостува на Септември в София. Мачът е на 19 април, сряда, от 10:30 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Денислав Младенов, Йордан Тодоров, Мартин Пенчев, Стефан Сивков, Кирил Петров, Кристиан Михайлов, Виктор Димитров (Андриян Калев, Петър Николов, Емануил Няголов, Стефан Стефанов, Максим Михайлов, Боян Русинов, Стефан Монев, Преслав Петков).

Източник: petel.bg