Партизан победи с 3:0 във Видин местния Бдин в мач

...

Партизан повали Бдин за 4 минути

Партизан победи с 3:0 във Видин локалния Бдин в мач от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото с което се отърва съвсем юношеския състав на домакините. Интригата изчезна за 4 минути при започване на мача.

В 8-ата минута Ангел Русев центрира и Милен Тонев мигновено я заби в мрежата на Иван Милков. След 4 минути, очевидно обезпокоен младия пазач сгреши и Александър Александров с глава удвои преднината на гостите. Те продължиха да преобладават, само че до почивката не вкараха повече. Това се случи в 52-ата минута, когато Тонев бе изведен отляво и насочи топката около Милков за 3:0. Голмайсторът изпусна най-малко още три чисти положения. Пропуски направиха още Русев и Александров. Победата изкачи Партизан на четвърто място в класирането.