Интер и Лацио завършиха наравно 1:1 в мач от предпоследния

...

С гол в края Интер се спаси от поражение срещу Лацио

Интер и Лацио приключиха наедно 1:1 в мач от предпоследния 37 кръг на италианската Серия " А ".

Столичани откриха резултата още в четвъртата минута, само че попадението на Тати Кастеланос бе анулирано поради засада след намесата на ВАР. Играчите на Игор Тудор въпреки всичко поведоха с гол на Дайчи Камада малко след половин час игра.
 Кефрен Тюрам още веднъж е настоящ вид за Интер

Може да се събере със своя брат

Шампионите на Италия съумяха да изравнят в самия завършек на дуела с помощта на резервата Дензел Дъмфрийс. След края на мача " нерадзурите " получиха своите медали за извоюваното първо място и се отдадоха на празненства пред почитателите им, отбелязва Фокус.

Лацио пък остава на седмо място във краткотрайното класиране с 60 точки, като " римските орли " се нуждаят от точка, с цел да си подсигуряват място в групите на Лига Европа следващата година.