Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Лудогорец II завършиха наравно

...

Японец спаси Локо срещу Лудогорец II в последната секунда

Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Лудогорец II приключиха наедно 2:2 в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Срещата се разви много трагично, като в последните моменти паднаха два гола.

Деян Христов откри резултата за “железничарите” в 18-ата минута, само че през втората част резервата Денислав Александров изравни за гостите от Разград. Младият гений вкара втори гол за дубъла на “орлите” в 89-ата минута и съвсем донесе триумфа на отбора си. В последната секунда на мача обаче японецът Кокен Куроки вкара за 2:2 и по този начин донесе точката на домакините. В подреждането Локомотив заема седма позиция в класирането с актив от 30 точки, до момента в който Лудогорец е на десето място с две по-малко. Втора лига 22 кръг, неделя 1 април  Локомотив (Горна Оряховица) 2:2краен резулат  Лудогорец 2