Отборите на Кьолн и Хановер 96 завършиха при резултат 1:1

...

Без победител на Райн Енерги Щадион

Отборите на Кьолн и Хановер 96 приключиха при резултат 1:1 на " Райн Енерги Щадион " в дуела между тях от 23-ия кръг на немската Първа Бундеслига. И двете попадения бяха осъществени в последните 15 минути на първото полувреме. Японският нападател Юя Осако даде задатък на “козлите” от Кьолн в резултата с гол в 30-ата минута. Той опъна мрежата със мощен шут от въздуха след центриране от ъглов удар. Само 7 минути по-късно обаче Никлас Фулкруг изравни с изстрел по земя, откакто нахлу в наказателното поле на домакините.

През втората част голове не бяха маркирани и Кьолн остава на последното 18-о място в класирането с едвам 14 точки - 3 по-малко от предпоследния Хамбургер ШФ и с 9 зад 16-ия Майнц 05. Хановер е седми с 32 точки, на 2 зад шестия Шалке 04.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Бундеслига 23 кръг, събота 17 февруари  Кьолн 1:1краен резулат  Хановер 96