Отборите на Арда и Левски играят при 0:0 в късния

...

НА ЖИВО: Арда - Левски 0:0, пропуск на Зайков

Отборите на Арда и Левски играят при 0:0 в късния съботен дуел от 16-ия кръг от родната efbet Лига.

Срещата ще можете да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата. На уеб страницата Gong.bg ще проследим конфликта минута по минута.

Двубоят стартира двуостро. В 3-ата минута домакините проведоха рискова контраофанзива. Коконов проби отляво и пусна изострен паралелен пас в наказателното поле, само че Жуниньо не съумя да засече във вратата. В 8-ата минута Атанас Зехиров получи контузия и беше сменен наложително от Илия Юруков.

В 14-ата минута Жуниньо с чудесно подаване изведе Делев в наказателното поле. Михайлов се забави да излезе, само че и нападателят на Арда реши да поеме топката, което се оказа неверно решение, затвори си ъгъла и стражът на "сините " отрази удара му.

В 16-ата минута гостите бяха покрай гол. Топката стина до Гьоко Зайков след центриране от корнер. Защитникът от 7-8 метра фронтално против вратата насочи удар, само че Караджов избави.

Арда - Левски 0:0

Арда: 12. Иван Караджов, 8. Милен Желев, 9. Спас Делев, 17. Иван Коконов, 18. Слободан Рубежич, 24. Алекс Петков, 25. Давид Кики, 37. Едимар Жуниор, 70. Христо Иванов, 80. Лъчезар Котев, 81. Атанас Зехиров (10 - 77. Илия Юруков)

Резерви: 36. Васил Симеонов, 4. Милен Стоев, 10. Светослав Ковачев, 33. Иван Тилев, 71. Пламен Крумов, 77. Илия Юруков, 98. Тонислав Йорданов

Треньор: Славко Матич

Левски: 13 Николай Михайлов, 3 Гьоко Зайков, 10 Борислав Цонев, 19 Билал Бари, 20 Димитър Костадинов, 21 Радослав Цонев, 22 Патрик-Габриел Галчев, 4 Иван Горанов, 33 Хосе Чембърс, 88 Марин Петков, 89 Андриан Краев

Резерви: 88. Пламен Андреев, 5. Христос Шелис, 6. Ивайло Найденов, 11. Здравко Димитров, 17. Антоан Стоянов, 27. Асен Митков, 41. Георги Александров

Треньор: Станимир Стоилов

Ж.к: Лъчезар Котев, Давид Кики (Арда); Хосе Кордоба (Левски)

Съдия: Станимир Тренчев

Стадион: "Арена Арда "