Отборът на Наполи победи с 2:0 Торино като гост в

...

Наполи измести Ювентус от третото място

Отборът на Наполи победи с 2:0 Торино като посетител в дуел от 33-ия кръг на Серия „ А “ в Италия и измести Ювентус от третото място в класирането.

Тимът на Дженаро Гатузо реши мача с два бързи гола първоначално. Тиемуе Бакайоко откри резултата в 11-ата минута, а секунди по-късно Виктор Осимен удвои задатъка на гостите.

Наполи можеше да завоюва и с по-голям резултат. Лоренцо Инсиние удари греда малко преди края, а в 86-ата минута домакините останаха с човек по-малко, откакто Роландо Мандрагода получи втори жълт картон.

В различен дуел Лацио победи Милан с 3:0 на " Олимпико " и се върна в борбата за топ 4. Хоакин Кореа се разписа на два пъти преди Чиро Имобиле да оформи крайния резултат.
В класирането води Интер със 79 точки, следван от Аталанта с 68, Наполи, Ювентус и Милан с по 66 и Лацио с 61 точки
Източник: bnr.bg