Отборът на Монтана не успя да запише победа и при

...

Монтана с трето равенство далеч от стадион „Огоста“

Отборът на " Монтана " не съумя да запише победа и при третото си посещение от началото на сезона. Воденият от треньора Антони Здравков отбор си потегли с точка от Радомир, завършвайки 0:0 с водача в класирането на Втора лига " Струмска популярност " в откриващата среща от VII кръг.
Двата тима направиха извънредно крепко първо полувреме, в което гостите на два пъти бяха доста покрай откриването на резултата, като и при двете обстановки бяха забъркани бранители. Първо Димитър Буров напредна от ляво и нанесе мощен удар, само че на метър от голлинията топката рекошира в бедрото на футболист на домакините и излезе в навън. След това пък капитанът Иван Михов, който се завърна в игра след контузиия, засече с глава центриране от фаул, само че вратарят Драгомир Петков сподели инстикт и мазета. През първите 45  минути радомирци разчитаха най-вече на изсипани топки в наказателното поле, които не затрудниха защитата на монтанци.
След почивката имаше повече борба на терена, който с всяка измината минута ставаше все по-тежък. Липсваха обаче чистите обстановки за гол. Тони Иванов и влезлият на мястото на юношата Ивелин Георгиев Даниел Пехливанов се отличиха с по един пропуск за " Монтана ". От своя страна домакините, сътвориха няколко мелете пред Петър Л. Петров, които не доведоха до нищо. В последна сметка двата тима си поделиха точките.

" Струмска популярност " (Радомир) – " Монтана " 0:0

Стартови сформира:
" Струмска популярност ": Драгомир Петков, Марио Дилчовски, Денислав Мицаков, Антонио Арсов, Мартин Костов, Антон Рунгаров, Георги Янев, Кристиян Китов, Борислав Николов-кап., Александър Александров, Цветомир Цанев. Треньор: Юрий Васев.

" Монтана ": Петър Л. Петров, Мартин Сандов, Иван Михов-кап., Михаил Минков, Димитър Буров, Йордан Йорданов, Ивелин Георгиев, Мехди Уамри, Димитър Пройчев, Емануил Личев, Тони Иванов. Треньор: Антони Здравков.

Главен арбитър: Мариян Гребенчарски.
Асистенти: Георги Великов, Радослав Вутов.