Отборът на Марек (Дупница) загуби с 0:2 от опитния тим

...

Вихрен без проблеми на Бончук

Отборът на Марек (Дупница) загуби с 0:2 от опитния отбор на Вихрен (Сандански) в първа среща от отсрочения XVIII кръг в Югозападната Трета лига. На стадион " Бончук " гостите демонстрираха по-добра игра и справедливо стигнаха до триумфа.

Началните минути бяха с поделено превъзходство с офанзиви и към двете порти. В 19-ата Божидар Божилов от близко прати топката в мрежата на домакините, а единствено две минути по-късно Вихрен реши мача. Тогава Димитър Петков-Макето означи хубав гол с техничен удар от границата на наказателното поле за 0:2.

С тази победа преди другите срещи от кръга на следващия ден Вихрен излезе трети с 37 точки, а Марек е десети с 23 точки. На трибуните на стадиона пък бяха мощният човек във Вихрен - Георги Бачев, старши треньорът на Велбъжд - Иван Маринов-Маслара, и хора от спортния щаб на Миньор (Перник).
Югозападна Трета лига 18 кръг, вторник 5 март  Марек 0:2краен резулат  Вихрен (Сандански)