Отборът на Кишварда загуби с 0:1 домакинството си на Кечкемети

...

Кишварда с Карабельов загуби дербито с Кечкемети

Отборът на Кишварда загуби с 0:1 семейството си на Кечкемети от 22-рия кръг на шампионата на Унгария. Това бе значим дуел за двата противника, които са в директна борба за второто място в крайното класиране. Янис Карабельов стартира като титуляр за домакините, само че бе сменен в 78-ата минута от Ярослав Навратил.

Единственият гол в мача падна в 54-тата минута, а негов създател бе Балинт Катона.

С този триумф Кечкемети се откъсна на второто място с 36 точки, до момента в който Кишварда остава 3-ти с 32 точки. Водач и съвсем сигурен първенец е Ференцварош с 50 точки.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.