Отборът на Гранада продължава верния си ход в турнира Лига

...

Неостаряващият Солдадо помогна на Гранада в първата битка с Молде

Отборът на Гранада продължава правилния си ход в шампионата Лига Европа.

Испанският състав реализира категоричен триумф при семейството си на Молде.

" Червено-белите " се постановиха без изключително огромни усложнения над единайсеторката на Молде с 2:0.
 Снимка 522500
Източник:

Точни за спечелилите бяха Хорхе Молина и Роберто Солдадо.

Първият се разписа в откриващото полувреме на конфликта, а вторият вкара топката в мрежата през заключителния стадий на срещата.
 Атлетик Билбао победи Гранада с 2:1 в Ла Лига
Нова драма с благополучен край за Атлетик (Билбао)

" Лъвовете " пречупиха Гранада в края

Резултатът беше открит след 26 минути, когато Молина даде задатък на отбора си, което по-скоро беше предстоящо, поради показаното от противниците досега в мача.

Преди почивката Гранада можеше да усили преднината си, само че с положителните си дейности в отбрана гостите не разрешиха това да стане факт.
 Снимка 522497
Източник:

В 71-ата минута Елингсен остави състава си с човек по-малко на терена, което незабавно натежа очевидно на тима и повлия върху цялостното му показване в минутите до края на мача.

Малко по-късно неостаряващият Роберто Солдадо повиши на 2:0 с точно осъществяване, с което обезсмисли оставащите минути до края на мача.
 Снимка 522499
Източник:

Така, с два гола пасив и без един от главните си титуляри за ответната борба, Молде ще би трябвало да постави неимоверни старания, а и да разчита на доста шанс, в случай че желае да реализира поврат и да продължи в идващия стадий от шампионата.