Ню Йорк Никс победи със 139:122 като гост Финикс Сънс

...

Феноменален Джейлън Брънсън подчини Финикс

Ню Йорк Никс победи със 139:122 като посетител Финикс Сънс в мач от постоянния сезон на НБА. " Бричовете " изиграха ужасно второ полувреме, с което стигнаха до триумфа. В неговата основа беше Джейлън Брънсън, който приключи срещата с 50 точки.

Гардът вкара всичките си 9 опита от тройката. Към персоналния си актив добави още 9 асистенции, 6 битки и 5 откраднати точки.

Една от звездите на Финикс - Брадли Бийл, остана на паркета малко повече от 4 минути, откакто контузи глезена си. В негово неявяване Кевин Дюрант осъществя 29 точки, а Девин Букър добави още 28 точки.

За успеха на Ню Йорк спомогнаха още Джулиъс Рандъл с 23 точки, а Ар Джей Барет остана с 21 точки.

" Бричовете " са пети в Източната конференция с 14 победи и 10 загуби. Финикс е едвам десети на Запад с 13 триумфа и 12 загуби.