Неубедителното представяне на Ювентус в Серия А продължава. Изненадващо `бианконерите

...

Ювентус с провал срещу аутсайдера в Серия А

Неубедителното показване на Ювентус в Серия А продължава. Изненадващо `бианконерите " и Кротоне и приключиха 1:1 в мач от 4-и кръг на Серия А, който се игра на стадион " Ецио Шида ". Домакините завоюваха първа точка в новия шампионат.

Те поведоха с гол на нападателя Сими от дузпа в 12-ата минута, а 9 минути по-късно Алваро Мората изравни резултата след асистенция на Федерико Киеза.
Гостите обаче останаха с човек по-малко в 60-ата минута, откакто Киеза получи пряк червен картон.
С актив от 8 точки Ювентус е 4-и в класирането, а Кротоне със извоюваната точка е на 18-о място. Лидер е Милан с цялостен актив от 12 точки, след.