Най-младата ни представителка на Световното първенство по художествена гимнастика даде

...

Боряна Калейн остана в подножието на медалите в първия финал на Световното в София

Най-младата ни представителка на Световното състезание по художествена гимнастика даде добър старт и остана в подножието на медалите в първия край в зала “Арена Армеец” с оценка от 19.550. Нашата представителка изигра чудесно съчетанието си и даже реализира по-добра оценка от квалификацията, когато бе оценена с 19.050. Втората ни представителка във финала Катрин Тасева остана седма с оценка 18.350.
 Изпълнения на обръч на съветските гимнастички @@@
Златото сграбчи представителката на Русия и настояща международна шампионка от шампионата в Пезаро - Дина Аверина. Веднага след нея се подреди звездата на Израел Линой Ашрам, а трета остана близначката на съветската шампионка Арина Аверина.