Националният отбор на Дания поднесе изненадата на вечерта, след като

...

Дания поднесе изненадата на вечерта и си тръгна като победител от Уембли

Националният тим на Дания сервира изненадата на вечерта, откакто победи Англия с 1:0 в дуел от Лигата на нациите.

Британците играха съвсем час с човек по-малко, тъй като още в 32-ата минута Хари Магуайър бе изпъден поради втори жълт картон. Капитанът на Манчестър Юнайтед извърши едно излишно нарушаване в средата на терена, откакто не пое добре топката.
 България загуби от Уелс с 0:1 в Лига на нациите
Шепа почитатели, безпринципен футбол и поредна загуба за България

Този път бяхме победени от Уелс с 0:1

След осъществяването на статичното състояние тя стигна до наказателното поле на Англия, където Кай Уокър изрита противник в опита си да почисти и Дания получи дузпа.

Кристиан Ериксен я осъществя невъзмутимо в 35-ата минута, с цел да донесе триумфа на гостите.

След него те се изравниха по точки с Англия, като двата отбора изостават с 2 от водача Белгия, който завоюва с 2:1 гостуването си в Исландия след две попадения на Ромелу Лукаку.

АНГЛИЯ - ДАНИЯ 0:1

0:1 Ериксен -дузпа (35 " )