Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино директно обвини шефовете на Ювентус

...

Маурисио Почетино обвини Ювентус в натиск над съдията

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино непосредствено упрекна шефовете на Ювентус в напън над съдията на почивката на реванша от 1/8-финалите в Шампионската лига в Лондон, извоюван от торинци с 2:1.

Аржентинецът показа, че е видял по какъв начин президентът на Ювентус Андреа Аниели е разговарял с рефера Шимон Марчиняк преди мача, а на почивката компания му е правел и генералният шеф Джузепе Марота. В интерес на истината и двата гола на Ювентус бяха от игра, а не от статични положения.

Ювентус претендираше за дузпа през първото полувреме, когато Дъглас Коща беше повален от Вертонген в наказателното поле.

" Всичко опира в дребните елементи, които оказват помощ на клуба да реализира стремежи резултат. Това е урок за нас. Трябва да си даваме сметка и за нещата, които стават отвън рамките на терена ", споделя Почетино, представен от " Телеграф ".