Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп говори след първата загуба на

...

Клоп: Трябваше да изгонят Компани

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп приказва след първата загуба на тима във Висшата лига този сезон. Мърсисайдци отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Манчестър Сити.

" Получи се доста сложен мач и за двата тима. Нямахме шанс във значимите моменти. Всичко се реши от няколко сантиметра. При ситуацията на Мане топката срещна гредата, а след това се разноски по голлинията. Много одобрявам Компани, само че мисля, че за нарушаването против Салах трябваше да бъде изпъден.

В немалка част от мача доминирахме, изключително откакто сменихме системата през второто полувреме. Имахме своите шансове, само че с цел да постигнеш добър резултат, би трябвало да реализираш ситуациите си. И при 1:2 създадохме обстановки, от които можехме да изравним. Иначе играхме добре. Хареса ми, че показахме темперамент и нито за момент не се предадохме ", сподели той.

Манчестър Сити завоюва семейството си на Ливърпул с 2:1
Ман Сити развенча мита за непобедимия Ливърпул и се върна в битката за купата

" Гражданите " победиха с 2:1 и редуцираха изоставането си от " алените " до четири точки