Манчестър Юнайтед пропиля два гола аванс срещу Севиля в истински

...

Два автогола смълчаха Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед пропиля два гола задатък против Севиля в същински трилър, игран на " Олд ТРафорд и в последна сметка приключил 2:2 в първия конфликт сред двата отбора от четвъртфиналите на Лига Европа.

Срещата стартира по отличен метод за домакинте, които взеха ранна преднина още до 21-ата минута посредством две попадения на Марсел Забитцер (14’, 21’).

През втората част обаче гостите изиграха много по-добро второ полувреме и стигнаха до равенството след автоголове Маласия (84’) и на Хари Магуайър (90’).

Манчестър Юнайтед е едвам вторият британски тим, който си вкарва два автогола в един мач в огромно европейско съревнование, след Челси против Аякс на... Ерик загар Хаг през ноември 2019 година

Играчите на Ерик загар Хаг също така трябваше да завършат дуела с човек по-малко, откакто Лисандро Мартинес получи контузия в последните минути, а нидерландският експерт към този момент бе направил опциите си за смени.

Ювентус завоюва с 1:0 семейството си на Спортинг в различен мач от четвъртфиналите на Лига Европа. Единственото попадение осъществя Федерико Гати в 73-ата минута.

Отборът на Масимилиано Алегри обаче игра много едва. Той бе съществено надигран през първото полувреме, когато португалците изпуснаха няколко положителни благоприятни условия да поведат.

" Бианконерите " не бяха блестящи и след почивката, само че стабилизираха играта си в отбрана и стигнаха до значим гол.

В самия завършек на дуела влезлият като запаса Матия Перин направи необикновено двойно избавяне, с цел да резервира преднината на домакините.
Източник: lupa.bg