Манчестър Сити спечели драматична и трудна победа над Фулъм с

...

Холанд се завърна с победен гол в 95-ата минута

Манчестър Сити завоюва трагична и сложна победа над Фулъм с 2:1. Вторият гол беше вкаран от Ерлинг Холанд в 95-та минута. Норвежецът лекуваше контузия и се завърна в игра след две седмици пауза. Той влезе в игра в 64-ата минута.

Шампионите поведоха посредством Хулиан Алварес в 17-ата минута. Всичко обаче се обърна в 26-ата минута, когато реферът отсъди дузпа, а Жоао Кансело получи червен картон. Фулъм изравни посредством Андреас Перейра с първия си прецизен удар. Отборът от Лондон даже и с човек повече най-вече се бранеше. Четвърт час преди края Холанд прати топката в мрежата, само че ВАР отсъди засада. Сити натисна крепко в края и се стигна до нова дузпа, отсъдена за нарушаване против Де Бройне.

Холанд я осъществя за. Той прати Сити отпред във Висшата лига с 32 точки. Арсенал има точка и мач по-малко. Мачът е на следващия ден – аудиенция на.
Източник: flashnews.bg