Мачът от 1/8-финалите за Купата на Нидерландия между Фортуна Ситард

...

Мач на Фейенорд бе прекратен заради непрогледна мъгла

Мачът от 1/8-финалите за Купата на Нидерландия сред Фортуна Ситард и Фейенорд не приключи поради гъста мъгла. Двубоят бе спрян в 64-ата минута при резултат 1:1 и ще се доиграе на 28 януари. Мъглата бе обхванала стадиона още преди началото на срещата, само че арбитърът реши, че има условия за игра.

След почивката обаче на терена стана непрогледно, като даже оранжевата топка не даде нужния резултат. В медиите се появи информация, че в паниката някой е отмъкнал и флагчето за ъглов удар. В последна сметка реферът реши, че мачът не може да продължи, а треньорите на двата състава се съгласиха с решението му.

За последно мач в Нидерландия е бил спиран през 2001 година, като любопитното е, че още веднъж това се е случва при посещение на Фейенорд.