Мачът между Ница и Кьолн от Лигата на конференциите завърши

...

Бой между фенове на Ница и Кьолн забави мач от Лигата на конференциите

Мачът сред Ница и Кьолн от Лигата на конференциите приключи 1:1, само че случилото се на терена надалеч не се оказа най-запомнящото се от мача, тъй като почитатели на двата тима на стадиона се сбиха между тях.

Това докара до закъснение на срещата с близо час, до момента в който се намеси полицията и бъдат отведени виновниците за багра.

За гостуването на Лазурния бряг дойдоха близо 10 000 последователи на Кьолн, само че идването им не бе посрещнато с положително към от французите, като даже кметът на Ница се оплака обществено от вандалски прояви на немските ентусиасти.

В самия мач Кьолн поведе в 19-ата минута посредством Щефен Тигес, само че в 62-рата минута Анди Делор възвърне равенството от дузпа.

В другия мач от група " D " чешкият Словацко и сръбският Партизан приключиха 3:3, макар че гостите от Сърбия играха с 10 души от 22-рата минута поради червен картон на Кристиян Белич, а в този миг от мача към този момент изоставаха с 0:2.
Източник: novsport.com