Лудогорец победи Славия с 2:0 като гост с два гола

...

Лудогорец би Славия с два гола на Дуа – ВИДЕО

Лудогорец победи Славия с 2:0 като посетител с два гола на резервата Квадво Дуа. Нападателят се разписа в 68-ата и 77-ата минута.

Зелените имаха тотално предимство през целия мач. Те сътвориха общо 19 голови положения, до момента в който. Белите също по този начин нито един път не стреляха към вратата на Слуга.

Въпреки натиска на орлите, първият гол падна едвам в 68-ата минута. Тогава Антон Недялков откри Клод Гонсалвеш, той продължи с пета към Квадво Дуа и резервата направи 0:1. В 77-ата минута гостите сложиха точка на разногласието. Кайо Видал надбяга Велко Йеленкович, стигна до аутлинията и центрира на главата на Квадво Дуа – 0:2. Това е четвърто попадение за него през сезона. До края на срещата пропуски пред вратата на белите направиха Текпетей и Кайо Видал.

С триумфа орлите се приближиха на две точки от водачите и ЦСКА-София. Между тях е и третият в класирането Локомотив Пловдив, който има точка задатък през зелените. Лудогорец обаче е с мач по-малко.

Източник: flashnews.bg