Лудогорец III разгроми Устрем (Дончево) с 6:2 в мач от

...

Лудогорец III разгроми Устрем с 6:2

Лудогорец III разгроми Устрем (Дончево) с 6:2 в мач от III кръг на шампионата в Североизточна Трета лига.

Двата тима премериха сили на стадион „ Гнездо на орли “.

„ Орлите “ откриха в 1-та минута посредством Тончо Георгиев. Последният пас даде Стивън Вълчев. Отново Георгиев вкара за 2:0 в 13-та минута, а асистенцията бе на Петър Кирев. В 36-та минута Никола Георгиев направи разликата класическа, откакто бе открит добре от Петър Георгиев.

След почивката Петър Кирев означи за 4:0 в 58-та минута, а асистенцията бе на Димитър Иванов. В 62-та минута Устрем понижи на 4:1. В 71-та минута Янислав Иванов направи 6:1 след центриране на Петър Кирев. В 76-та Петър Кирев прати топката в мрежата за 6:1. Устрем оформи крайното 6:2 с попадение в 80-та минута.

Доволен съм от представянето ни в този мач. Атакувахме бързо и разнообразно, отбелязахме цели 6 попадения, а можеше да бъдем и още по-убедителни, разяснява старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg