Локомотив II (Пловдив) загуби от Ямбол с 0:1 мача си

...

На Югоизток: Локо II отстъпи пред Ямбол в Оризрази

Локомотив II (Пловдив) загуби от Ямбол с 0:1 мача си от пети кръг на Югоизточната Трета лига, игран в Оризари.

Александър Колев можеше да вкара, само че ударът му от границата на наказателното поле прати топката на сантиметри в ауг в 15-ата минута. Десет по-късно Ямбол поведе. Вратарят на Локомотив не реагира добре при едно центиране от левия фланг, а това разреши на Александър Димитров да се разпише за 0:1.

През втората част и двата тима имаха своите шансове. За Локомотив Александър Колев на два пъти се откъсна от отбраната на “белите”, само че не съумя да се разпише. В заключителните минути Видол Сейменски можеше да изравни с глава, само че прати топката в навън.

Локомотив Пд II: 81. Стилян Иванов, 61. Видол Сейменски, 15. Тодор Павлов, 25. Петър Петров, 44. Ангел Табаков, 19. Иван Михайлов,13. Тони Лесов, 34. Велислав Шопов, 11. Иван Узунов, 10. Александър Колев, 14. Васил Църцев
Резерви : 1. Кристиан Кръстев, 77. Антон Коспартов, 91. Александър Василев, 9. Георги Мавродиев, 16. Мартин Иванов, 7. Даниел Маджаров, 20. Петър Андреев
Източник: marica.bg