Литва и Фарьорски острови не успяха да се победят в

...

Литва изпусна шанса си и изпадна от лига С

Литва и Фарьорски острови не съумяха да се победят в срещата между тях от група 1 на лига " С " в Лигата на нациите. Срещата приключи при резултат 1:1, само че това бе неприятна вест за домакините, които изпуснаха и последния си късмет за избавление и изпадат в по-долната дивизия за идващия сезон.

Фарьорски острови първи поведоха в мача в 22-рата минута с гол на Якуп Андреасен. Викинтас Сливка пък възвърне равенството в 41-вата минута. До края домакините направиха всичко допустимо да вземат трите точки, само че по този начин и не съумяха изключително да притеснят своя противник и резултатът остана неизменен.

След този дуел Фарьорски острови остава на 3-тото място в класирането с 5 точки. Литва пък е на последната 4-та позиция с 1 точки в актива си.