Левски спечели с 3:2 в Карлово срещу Розова долина (Казанлък).

...

Левски попари „розите“

Левски завоюва с 3:2 в Карлово против Розова котловина (Казанлък). Двубоят е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана забавен мач. Гостите влязоха в него с много кадрови проблеми и не се показаха на равнище. Левскарите пък от много време не бяха показали сходна борбеност и справедливо се поздравиха с триумф.

Цецо Главчев откри головата им сметка в 7-ата минута. Авансът се задържа близо час. Цветан Чахов изравни в 61-ата минута. Много скоро обаче капитана на карловския отбор Запрян Запрянов вкара втори гол. Последните минути бяха инфарктни. Първо в 82-ата Стоян Иванов изравни. 180 секунди преди края обаче Цецо Главчев наказа неточност на казанлъшкия пазач за окончателното 3:2.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.