Леганес победи с 3:2 у дома Еспаньол в среща от

...

Защитник си вкара два автогола, след това се разписа и в правилната врата

" Леганес " победи с 3:2 вкъщи " Еспаньол " в среща от 21-ия кръг на испанската Примера дивисион, играна пред над 10 хиляди фенове. Двубоят ще се запомни с двата автогола на Марио Ермосо от състава на гостите, само че и с това, че бранителят... оформи и крайния резултат.

Автогол на Ермосо даде задатък на " Леганес " след единствено 11 минути игра, само че Марк Наваро изравни в 49-ата минута. Гереро още веднъж изведе домакините напред в 69-ата минута, а втори автогол на Ермосо направи резултата 3:1 единствено осем минути преди края на постоянното време.

Крайното 3:2 беше завършено от Марио Ермосо с глава в 89-ата минута, като този път бранителят на " синьо-белите " бе прецизен в вярната врата.

След този триумф отборът от покрайнините на Мадрид се намира на десето място в Примера дивисион с актив от 28 точки, до момента в който " Еспаньол " заема 14-та позиция с 4 точки по-малко от днешния си съперник.
Източник: btvnovinite.bg