"Кариана" /Ерден/ завърши наравно 0:0 като гост на "Литекс" /Ловеч/

...

Кариана и Литекс не си вкараха гол

"Кариана " /Ерден/ приключи наедно 0:0 като посетител на "Литекс " /Ловеч/ в шестата си контролна среща от лятната предсезонна подготовка. Карианци изпуснаха по едно стопроцентово състояние за гол през двете полувремена.
През първото Жустино Мендес бе изведен самичък против вратаря, само че стреля в навън.
В последната минута на мача Георги Търтов от фаул изпрати топката около гредата.
И в двата тима бяха направени доста смени, като за "Кариана " в инспекцията не взе присъединяване само Борислав Дамянов. Юношата на "Монтана " е контузен, споделиха от щаба на новия му тим.

"Кариана ": Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Дидо Иванов, Мартин Николов, Стоян Предев, Емануил Личев, Евгени Игнатов, Георги Търтов, Мартин Петков, Жустино Мендес (Юлиян Весков, Кристиян Апостолов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Матеус Казарото, Владислав Цеков, Пиер Пиеров, Християн Илиев).
Източник: bulnews.bg