Капитанът на Черно море - Даниел Димов, се превърна в

...

Даниел Димов: Показахме характер и обърнахме

Капитанът на Черно море - Даниел Димов, се трансформира в воин при успеха с 2:1 над Пирин. Защитникът осъществя победния гол в 84-ата минута.

" Никак не елементарен мач, изпълнен с много единоборства, контраатаки. Състоянието на Пирин много се е подобрило от първите мачове. Хубавото е, че показахме темперамент и обърнахме. Голът е част от играта, никой не е застрахован, че няма да му отбележат. Важно е реакцията след гола. Ние показахме такава. Искахме по-рано да вкараме втори гол, само че е значимо, че го вкарахме.

По-опитните би трябвало да повеждаме тима. Всички дружно би трябвало да се държим и да приключим сезона там, където желаеме. В предните ни сезони допуснахме много равенства. През тази нещата са по-добре от тази позиция. Тези победи са такива. Не ми е работа да въвеждам голове, само че се веселя, че го върша.