Източник и снимки: chernomorepfc.bgЮношите младша възраст на Черно море победиха

...

Младшата на Черно море с нов успех в Елитната до 17 години

Източник и фотоси: chernomorepfc.bg

Юношите младша възраст на Черно море победиха Берое с 4:2 в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

През първата част паднаха цели пет гола. В 15-ата минута гостите от Стара Загора откриха резултата, а в 30-ата Велиян Момчилов изравни след асистенция на Радослав Петров. Само две минути по-късно Марин Петков бе изведен самичък против вратаря на Берое и изведе своите напред в резултата. Радостта на “моряците ” обаче бе къса, откакто в 35-ата минута заралии още веднъж вкараха – 2:2.

В 40-ата минута Радослав Петров откри Вилян Момчилов, който означи втория си гол в мача за 3:2. Крайното 4:2 оформи Стефан Димов в 85-ата минута след асистенция на Никола Атанасов.

В идващия кръг Черно море гостува на Спартак Варна. Срещата е в събота от 12 часа на стадиона на НСБ “Спортпалас ”.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Серги Кешкерян, Константин Веселинов, Жечко Йорданов, Марин Петков, Валентин Касабов, Павел Петров, Симеон Николов, Велиян Момчилов, Берк Бейхан, Радослв Петров (Стефан Димов, Никола Атанасов, Николай Трифонов, Алекс Костов, Мартин Илиев).