Голуей спечели така необходимата победа в Националната футболна лига на

...

Обобщение на GAA: Голуей спечели така необходимата победа над Тайрън, Мийт победи Лаут в Дивизия 2

Голуей завоюва по този начин нужната победа в Националната футболна лига на Алианц този следобяд.

Втората победа на Катал Суини половин гол преди малко ги изпревари пред Tyrone, с цел да завършат с победа от 1-10 до 12 точки.

Голуей измъкна победа с една точка над Tyrone в Healy Park. Въпреки това ще има голяма угриженост по отношение на растящия лист с контузени, защото Матю Тиърни и Пол Конрой не могат да завършат равенството.

Те към този момент бяха без Лиъм Силке, Шейн Уолш, Деймиън Комер, Килиън Макдейд и Джак Глин за пътуването. Ужасната поредност от травми наподобява ще се утежни.

Голуей стартира целеустремено първото полувреме и го приключи с заспалост. В продължение на 15 минути те бяха отлични, като Робърт Финърти водеше с началната си точка.

Стрелецът от Salthill-Knocknacarra добави оценка след типично брилянтен пас на Конрой и го последва с кърлинг точка с помощта на Доставка на Джон Дейли. Те водеха с 0-4 на 0-2 след 22 минути.