Футболният ни шампион Лудогорец разгроми състава на Арда с 4:1

...

Лудогорец разгроми Арда в мач без особено значение

Футболният ни първенец Лудогорец разгроми състава на Арда с 4:1 в мач от 30-ия кръг на Първа лига в първата шестица. Гостите поведоха с гол на Тонислав Йорданов в 37-ата минута, само че незабавно по-късно Доминик Янков изравни в 39-ата след намесата на ВАР, а след това първенците и обърнаха. В края на първото полувремето Никола Таравел от гостите си означи автогол.

През второто полувреме Алекс Сантана се разписа в 56-ата минута след положително подаване на Каули, а бразилецът оформи крайния резултат със мощен удар в 87-ата минута. Мачът бе без изключително значение и за двата тима. Разградчани към този момент си осигуриха десетата поредна купа и доиграват сезона, а кърджалийци не могат да мръднат по-напред от четвъртото място, което заемат сега и мислят напълно за идния край за Купата на България против ЦСКА-София в сряда.
Източник: bnr.bg