Футболистът на Ботев Уме Емануел изигра пореден силен мач на

...

Играч на Ботев пак даде асистенция, Нигерия сензационно отстрани Аржентина на Световното до 20 години

Футболистът на Ботев Уме Емануел изигра следващ мощен мач на Световното състезание до 20 години, а Нигерия победи на осминафиналите с 2:0 Аржентина и в профил южноамериканците от шампионата.
Прочетете още
След нулево първо полувреме Емануел се появи в игра в 57-та минута, а единствено 4 минути по-късно той даде асистенция за гола на Мухамад. В края надвубоя Сарки оформи крайния резултат.

Другият състезател на Ботев Точукву Ннади игра съвсем цялостен мач и беше сменен в последните секунди на дуела.

За Уме Емануел това беше втора асистенция, откакто той асистира и при успеха над Италия в груповата фаза.

На четвъртфиналите Нигерия чака спечелилия от дуела сред Еквадор и Южна Корея, а мачът ще се играе на 4 юни.
Източник: trafficnews.bg