Фиорентина записа седма поредна победа във всички турнири, след като

...

Седма поредна победа за Фиорентина

Фиорентина записа седма поредна победа във всички шампионати, откакто завоюва с 1:0 семейството си на Лече. Единственото попадение в мача падна в 27-ата минута, когато Антонино Гало си означи автогол.

“Виолетовите ” имаха преимущество от началото. Удар на Сапонара бе отразен от Фалконе, а Барак не бе задоволително прецизен, когато стреля с глава след центриране на Бираги. Домакините поведоха след контраофанзива и центриране на Нико Гонсалес, което Гало отклони към личната си мрежа.

След почивката Лече имаше огромен късмет да изравни. Стрефеца се освободи от двама бранители и откри Ди Франческо, който стреля от воле, само че вратарят Терачиано се оправи. Фиорентина държеше самодейността до края, само че търсенето на втори гол не се увенча с триумф.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.