Брентфорд се изкачи на 14-о място в класирането на Висшата

...

Брентфорд надстреля Нотингам, Айвън Тони се завърна с гол

Брентфорд се изкачи на 14-о място в класирането на Висшата лига, откакто завоюва с 3:2 като хазаин против Нотингам Форест. " Пчеличките " са с 22 точки и две повече от днешния си противник.

Лондонският отбор завоюва с попадение на Нийл Мопе в 68-ата минута, когато французинът си смъкна центриране на Мадс Расмусен, обърна се към вратата и изпрати топката с неспасяемо воле в мрежата. Това се случи единствено три минути след изравнителен гол на Крис Ууд, който бе прецизен с глава.

За Брентфорд вкараха още Айвън Тони, завърнал се след близо година наказване, и Бен Мий, а за Форест се разписа и Данило, който откри резултата след единствено три минути игра, в самото начало на срещата от 21-вия кръг на британската Висша лига.