Бразилия спечели шеста група на световното първенство по футбол в

...

Бразилия мина набързо през Сърбия и спечели групата

Бразилия завоюва шеста група на международното състезание по футбол в Русия. Селесао се наложи с 2:0 над Сърбия и по този начин на 1/8-финалите ще срещне Мексико.

В другия мач от групата Швейцария и Коста Рика приключиха 2:2, а напред не престават " кръстоносците ".
На живо: Сърбия - Бразилия Следете с нас решителния мач от шеста група на Мондиал 2018
Двубоят стартира добре за момчетата на Тите, само че в 10-ата минута Марсело бе сменен поради травма. Селесао откри головата си сметка в 35-ата минута. Филипе Коутиньо даде брилянтна асистенция, извеждайки Паулиньо на чиста позиция, който трансферира вратаря за 1:0.
Снимка: Reuters
В добавеното време на първата част Неймар опитва хубав удар, само че топката излезе в навън.
В началото на второто полувреме сърбите пробваха да изравнят, само че без резултат. Вместо това, в 68-ата минута Тиаго Силва удвои преднината на Селесао с глава след центриране от корнер.
Източник: btvnovinite.bg