Белгийският халф Леандро Тросар донесе поредната издънка на Ливърпул в

...

Белгиец докара нова издънка за Ливърпул - 3:3 с Брайтън у дома

Белгийският халф Леандро Тросар донесе следващата издънка на " Ливърпул " в британското състезание. Той наниза хеттрик при гостуването на " Брайтън " на " Анфийлд " и мачът приключи 3:3.

Тросар изведе " Брайтън " напред с попадения в 4-ата и 18-ата мин. След това обаче в 33-ата и 54-ата Роберто Фирмино изравни до 2:2. В 63-ата Уебстър от гостите си вкара автогол. Но 7 мин преди края Тросар вкара и третото си попадение.

" Челси " измъкна мъчно 2:1 в лондонското дерби против " Кристъл Палас " с гол на Конър Галахър в последната минута на постоянното време. Едуард изведе " Палас " напред в 8-ата мин, само че в 38-ата Обамеянг изравни.

Един от шлагерите от началото на сезона " Фулъм " бе попилян при семейството си на " Нюкасъл " с 1:4. Чалоба бе изпъден още в 8-ата минута. До полувремето Уилнсън, Амирон и Лонгстаф направиха резултата 0:3. След това Амирон вкара още един гол, преди Рийд да се разпише за домакините.

" Борнемът " и " Брентфорд " направиха 0:0, а " Евертън " би като посетител " Саутхемптън ".
Източник: dnesplus.bg