Барселона приема Жирона в мач от 16-ия кръг на Ла

...

НА ЖИВО: Барселона - Жирона, състави

Барселона приема Жирона в мач от 16-ия кръг на Ла Лига. Срещата стартира в 22:00 и ще отразим минута по минута на Gong.bg.

" Блаугранас " влизат в следващо дерби, откакто преди седмица надиграха и победиха Атлетико Мадрид с 1:0. В момента футболистите на Шави са четвърти с 34 точки

Жирона пък доближи до нов поврат в последия си мач. Валенсия съумя да поведе в резултата, само че два гола късни гола на Стуани завоюваха трите точки. През седмицата пък те доближиха до триумф за купата против Орихуела. В класирането футболистите на Мичел са на второ място с 38 пункта.

22:00 Барселона - Жирона

Стартови сформира:

Барселона: 13. Иняки Пеня, 2. Жоао Кансело, 4. Роналд Араухо, 8. Педри, 9. Роберт Левандовски, 11. Рафиня, 14. Жоао Феликс, 15. Андреас Кристенсен, 21. Френки Де Йонг, 22. Илкай Гюндоган, 23. Жул Кунде