Българският волейболен национал Александър Николов и неговият отбор Кучине Лубе

...

Алекс Николов и неговият отбор Кучине Лубе допуснаха трета загуба в италианската Суперлига

Българският волейболен национал Александър Николов и неговият тим Кучине Лубе (Чивитанова) позволиха трета загуба в италианската Суперлига. Воденият от Анджело Лоренцети отстъпи на Сър Сейфти (Перуджа) с 1:3 гейма (25:20, 25:27, 18:25, 19:25) в изтеглен мач от 11-и кръг на шампионата в " Еуросуоле Форум ".

Алекс Николов приключи с 14 точки (3 аса, 2 блокади) и стана втори по ефикасност. Точка повече записа Габи Гарсия Фернандес (4 аса). С 10 завърши Матия Ботоло. За Сър Сейфти, Камил Семенюк бе над всички с 18 точки, 15 добави Уилфредо Леон, а Хайме Хесус Ерера се регистрира с 14.

Лубе е четвърти в класирането с 9 точки (3 победи, 3 загуби), Перуджа е водач с 15 пункта (5 победи) и мач по-малко.